Pondelok 02 10 2023
MENINY OSLAVUJE : Stela
ZAJTRA : František
PARTNERI
 
SOLICAD
Pre predmet TECHNICKÉ KRESLENIE nám poskytla firma SOLICAD zdarma SW
progeCAD
 
GstarCAD

Pre predmet TECHNICKÉ KRESLENIE nám poskytla zdarma SW firma  GstarCAD 


ZRIAĎOVATEĽ ŠKOLY
TRNAVSKÝ
SAMOSPRÁVNY KRAJ
 
Prednáška na tému : Trestnoprávna zodpovednosť
 
Preventistka z Mestskej polície v Piešťanoch prednášala dňa 8.júna 2022 našim žiakom na tému: Trestnoprávna zodpovednosť.
Otvorenie LKS 2022 v Piešťanoch
Žiaci a študenti našej školy sa zúčastnili otvorenie LKS dňa 4.6.2022. 
                                                                 
           
Súťaž Young Car Mechanic 
 
Dňa 29.4.2022 sa študenti III.B Balážik Patrik a Gerát Lukáš zúčastnili regionálneho kola súťaže Young Car Mechanic, konaného v SOŠ technickej Galanta, ktorú organizovala spoločnosť Intercars. Súťaže sa zúčastnilo 20 študentov zo siedmich SOŠ zo západného Slovenska. Lukáš Gerát obsadil  šieste a Patrik Balážik skončil na ôsmom mieste. Blahoželáme k úspešnej reprezentácii.
                          
 
Deň narcisov
 
Študenti Dávid Potočný, Martin Mikovíni z I.A triedy a Samuel Fajnor z II.A triedy sa zúčastnili v rámci celoslovenskej akcie Ligy proti rakovine na organizovaní Dňa narcisov 28.4.2022. Vyzbieraný finančný obnos v pokladničke odovzdali v klube Ligy proti rakovine na Teplickej ulici. Zbierka je zameraná na podporu zdravia, boja proti rakovine a celý výnos bude použitý na dobročinné účely. 

NÁVŠTEVA DIVADELNÉHO  PREDSTAVENIA V ANGLICKOM JAZYKU V DOME UMENIA
  
Dňa 28.4.2022 sa študenti III.A triedy zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku. Počas predstavenia s názvom The Last Wish si overili svoje kompetencie v počúvaní a zároveň sa zabavili na výborných hereckých výkonoch.

NÁVŠTEVA EKOTOPFILMU
 
Dňa 13.4.2022 sa III.A trieda zúčastnila výchovno-vzdelávacieho programu, ktorý bol zameraný na aktívnu ochranu prírody a ohrozených živočíchov.

 

BIBLICKÁ OLYMPIÁDA
  
Dňa 25. marca 2022 sa študent I.A triedy Dávíd Kocsis zúčastnil seniorálneho kola Biblickej olympiády ECAV, ktorá sa konala v priestoroch našej školy.
   
OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU
   
Dňa 13.1.2022 sa Marek Bališ, žiak II. A triedy a víťaz školského kola, zúčastnil okresného kola Olympiády v anglickom jazyku online formou. Bol úspešný a v okresnom kole sa umiestnil na 1. mieste. Vďaka prvému miestu postúpil v rámci okresu Piešťany na krajské kolo OAJ, ktoré sa konalo 8.2.2022. V tomto online kole sa stal tiež úspešným riešiteľom, ale vo veľkej konkurencii nepostúpil na ústnu časť.Marekovi blahoželáme k úspechu vo všetkých troch kolách Olympiády v anglickom jazyku a prajeme mu veľa elánu v ďalších súťažiach z anglického jazyka.Mgr. Simona Kabátová 

Upratovanie mesta Piešťany
Dňa 16.3.2022 sa žiaci II.B triedy zúčastnili pravidelného jarného čistenia a upratovania mesta Piešťany.

ROBOT z firmy WERKZEUGBAU s.r.o. Dubnica nad Váhom

Úspešná spolupráca s duálnymi spoločnosťami priniesla pre SOŠ technickú ďaľší benefit. Spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o Dubnica nad Váhom zapožičala škole programovateľný robot. V rámci OV aj TV tak môže škola rozvíjať vedomosti žiakov v oblasti robotizácie.
 
SÚŤAŽ ZENIT V STROJÁRSTVE

Dňa 20.11.2021 sa žiaci našej školy zúčastnili krajského kola súťaže ZENIT v strojárstve. Patrik Šnábel a Daniel Kolárik  - obidvaja žiaci II.A triedy, odbor programátor obrábacích a zvaracích strojov a zariadení sa stali úspešnými riešiteľmi, pričom Daniel Kolárik obsadil v súťaži ručného spracovania kovov 2. miesto. Blahoželáme a prajeme veľa ďaľších úspešných účastí v súťažiach.


 
AKTUÁLNE TERMÍNY
FOTOGRAFIA NA PREUKAZ
TALENTCENTRUM

CERTIFIKÁT SKF
Naša škola získala certifikát SKF pre správnu
identifikáciu a odstraňovanie porúch a správnu
montáž súčiastok v automobilovom priemysle
KAM PO STREDNEJ

PONUKA ŠTÚDIA:

 

ZMATURUJ ZO SLOVENČINY

Viac info TU

Ochrana osobných údajov
Pre viac informácii
kliknite SEM